Ročník 2021

WORKSHOP

NO PASKVIL AGILE - Jak vyvíjet software a nevyhazovat přitom peníze z okna

Vybíráte technologického partnera pro vývoj vašeho software? Řídíte dodavatele externího vývoje? Pokud jste odpověděli aspoň jednou ano, je toto setkání právě pro vás. 

Podle nezávislého průzkumu pouze 13 % zadavatelů vývoje software hodnotí, že byli zcela spokojeni s průběhem a výsledkem všech svých realizovaných projektů.

Na trhu vývoje software se pohybujeme 13 let a pozorujeme, že spolupráce mezi zadavateli a dodavateli softwarového řešení často nefunguje ideálně. Není výjimkou, že se rozcházejí v momentě, kdy je výsledkem spolupráce nepoužitelný paskvil. 

Zjišťovali jsme, jaké příčiny vedou k tomu, že spolupráce nefunguje a očekávané výsledky se nedostavují. Začali jsme pozorovat opakující se důvody, a troufáme si tvrdit, že víme, jak situaci zlepšit.

Na našem workshopu vám ukážeme, jak s dodavateli software nastavit spolupráci, aby přinášela skvělé výsledky. Společně se pokusíme najít prostor pro zlepšení situace ve vašich aktuálních projektech.

Přijďte a dozvíte se velmi konkrétní tipy, které budete schopni okamžitě uplatnit v praxi. 

  • Které 3 kroky zásadně zlepší vaši spolupráci s dodavatelem a společné výsledky

  • Co jsou nejčastější chyby při tvorbě zadání a výběru dodavatele. A jak se jim vyhnout 

  • Jak nastavit spolupráci, aby vás nic nezaskočilo. Ukážeme vám, které věci garantovat lze a co je jen iluze 

  • Ukážeme vám, jakým způsobem uchopit agilitu v dodavatelsko-odběratelském prostředí 

Workshopem vás provede Radek Petr, Head of Delivery, MoroSystems. 

Radek Petr

Radek Petr působí jako Head of Delivery v technologické firmě MoroSystems. Za 10 let praxe vedl rozsáhlé dodávky softwarových řešení pro společnosti jako jsou T-Mobile, AXA, Česká pojišťovna, MONETA Money Bank a další. Radek je skálopevným zastáncem agilních principů a dlouhodobě bojuje za jejich správnou implementaci. Při své práci se zákazníky vždy usiluje o nalezení takové formy spolupráce, která přináší nejen skvělé výsledky, ale také zážitek ze vzájemné spolupráce. Daří se mu to dlouhodobě díky jedinečnému týmu IT specialistů, hodnotám, které společně následují, a využívání agilního přístupu.